Blog

Dziennik Północny IW – wpis 006, o śniegu, czyszczeniu smartfona i treningu

31 marca 2022

ŚNIEG NA WIOSNĘ

No i mamy 31.03.2022 i od rana wali z szarych gęstych chmur prawdziwy dramat: gęsty śnieg. Takiego przez całą zimę tu nie widziałam! Aż tu nage na koniec marca pada. Największe szkody pewnie narobi w kwiatach. Sama się obawiam o moje balkonowce… Nie wiem, czy przeżyją ten opad. Temperatura na zewnątrz zero stopni, a ja nie mam ich gdzie w domu schować…

Kwiaty na balkonie w śniegu

Kwiaty na balkonie w śniegu

Śnieg 31.03.2022

Śnieg 31.03.2022, Mozart próbowała po tym biegać, ale szybko wracała, bo jednak zimno w łapki

ALARM, DYSK PEŁNY!

Drugą istotną dla mnie dziś sprawą było wyczyszczenie mojego smartfona z kolejnych zdjęć. Niestety zapchał mi się po raz kolejny, był na nim już tylko niecały 1 GB miejsca na dysku! Musiałam więc podjąć drastyczne środki, przeniosłam resztę zdjęć na dysk komputera, a wszystkie zdjęcia do końca roku 2021 bez selekcjipo prostu skasowałam.

Krytyczny poziom zapchania dysku - kasujemy

Krytyczny poziom zapełnienia dysku – trzeba kasować

Krytyczny poziom zapchania dysku - kasujemy

Kasuję dalej

TRENING I MICHA – PIĘKNIE IDZIE!

Ważne było dla mnie wczoraj zrobienie wieczorem bardzo dobrego treningu, dobrą rozgrzewką, mnóstwem dobrych ćwiczeń, w tym z ciężarkami, z hula-hopem i z przyzwoitym rozciąganiem na koniec!

Cały czas udaje mi się też trzymać zdrowego jedzonka, z czego bardzo się cieszę :).

Sałatka i zdrowe śniadanko, podobnie obiady i kolacje

Sałatka i zdrowe śniadanko, podobnie obiady i kolacje

A teraz czuję się jak na biegunie, dobrze, że dziś póki wyjeżdżać będę musiała tylko raz po południu … no chyba, że załatwię sprawę inaczej, nie biorąc samochodu. Miłego czwartku wam życzę!

Wasza IW

Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
jotka

Oj, głodna się zrobiłam ,ale w pracy jadam głównie kanapki, czasami sałatkę…
U nas śnieg nie pada , ale jest przeraźliwie zimno!

anabell

U mnie rano około 8,00 było +2 stopnie, teraz +6, niebo zachmurzone. I w związku z tym jest zimno.Ale jestem w humorze- sufit w całości do wymiany! możliwe po 25 kwietnia.I winda działa, domofon niestety nie, musiałam po człowieka zjechać na dół, bo nie miałam jak go wpuścić do budynku. Codziennie muszę ćwiczyć, choć mi się nie bardzo chce.Wczoraj miałam dzień pomarańczowo-czekoladowy. Dziś powinnam sobie coś ugotować, np. rosołek z klusiami z ciecierzycy.

Anna K. Olszewska (Jael)

U mnie za oknem też biało, o rośliny się nie martwię, natura sobie poradzi. Jest ładnie…
Dzisiaj podróżuję tramwajem. Ogólnie do jeżdżenia autem w takich warunkach nic nie mam, ale mam jedno ale – inni użytkownicy. Widzę jak Polacy jeżdżą, to jest porażające. Ja mogę przejechać miasto ostrożnie i bezpiecznie, ale że ktoś we mnie się właduje, to już inna sprawa.

alElla

Klik dobry:)
A może ten śnieg to żart 1-kwietniowy? Tak sobie pomyślałam, gdy zobaczyłam przez okno, że pada.
Pozdrawiam serdecznie.

Annette ;-)

U mnie dzisiaj to słońce świeci, to śnieg pada, a do tego wieje zimy wiatr, że o wczorajszym listopadzie nie wspomnę. I mój smartfon od wczoroaj upomina się o zrobienie porządków w jego pamięci i trzeba będzie się za to wziąć, a skoro udało mi się odgruzować nieużwyana od lat piwnicę, to i ze smartfonem sobie poradzę. Trzymam kciuki za zdrowe odżywianie i ćwiczenia 🙂

Antares

Oj…rzeczywiście te kwiatki biedne 🙁 Aż dziw, że przy samym morzu aż do tego stopnia klimaty zimowe – niby powinno być łagodniej 😉

12
0
Would love your thoughts, please comment.x