Blog

Dziennik Północny IW – wpis 020, o urlopie

14 kwietnia 2022

URLOP

Na pytanie M., co mnie głównie interesuje turystycznie w Belgii, odpowiedziałam: wszystko, ja tu jeszcze nigdy nie byłam więc interesuje mnie wszystko.

Na pytanie dodatkowe: architektura, czy tereny zielone, z pełnym przekonaniem entuzjastyczna odpowiedź brzmiała architektura! W ten sposób w głowie M. powstała mapka miast, które postanowiła mi pokazać, mając ode mnie pełną dowolność w wyborze. Na liście jest szereg kolejnych miejsc, które będziemy zwiedzać.

PIERWSZY DZIEŃ – DO ZOBACZENIA

Tym razem naprawdę mam co pokazać, bo to jeden z najfajniejszych urlopów ever i jeszcze do tego pogoda dopisała! Ale jestem pewna, że więcej będziemy mieli z tego wszyscy, jeśli wpisy tematyczne zrobię później, i choćby staranniej wybiorę zdjęcia. Tylko dziś zrobiłam w ciągu całego dnia 1250 zdjęć. Na liczniku w nogach mamy ponad 14 km. Właśnie ściągnęłam zdjęcia na komputer z aparatu i komórki i zaraz padniemy spać, bo obie mamy zaległości.

Nie stworzę jednak dobrego wpisu o tak intensywnym dniu w kilkanaście minut.

WSTRZYMUJĘ DZIENNIK

Tak więc na razie – na 20 wpisie wstrzymuję pisanie Dziennika Północnego IW. Pewnie wrócę do formy dziennika, ale póki co robimy przerwę, a ja odezwę się po powrocie. Na pewno będę wrzucać zdjęcia na Instagram, głównie na bieżąco na story. Tam nie ma tyle opisów, są zdjęcia i łapię chwile.

Tak więc póki co pozdrawiam Was serdecznie z Urlopu i do zobaczenia po powrocie.

Na pocieszenie jedno zdjęcie z dziś, z Brukseli. I drugie – tytułowe.

Katedra

Katedra

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Krystyna

Piękna! Też nigdy nie byłam w Belgii, więc chętnie poczytam. Pozdrawiam!

jotka

Wstrzymanie zrozumiałe, ta ilość wrażeń i widoków musi się odleżeć, a rozmowy z koleżanką ważniejsze od pisania!
Poczekamy:-)

teatralna

przypomniało mi się, że byłam w Brukseli … jednak ale jeden dzień, więc zdecydowania za krótko… och czytałam już na Fb, że robisz przerwę…muszę założyć insta. Dobrego urlopowania i pogody wyśmienitej i WIOSNY.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x