Blog

Dziennik Północny IW – wpis 026, na przyjazd córki

26 kwietnia 2022

Córka zaskoczyła mnie dziś troszkę rano, że już dziś rusza do siebie, czyli do swojego nowego świata… Planowałam jej pomóc w ten pierwszy dzień, ale jakoś tak utkwiło mi w pamięci, że zaplanowała przyjazd na 27. kwietnia, czyli na jutro. I tak miałam wszystko poplanowane.

Aż tu nagle rano dostaję od niej wiadomość na WhatsAppa ze zdjęciami zapakowanego na pełno auta i kota Ferenca na siedzeniu obok w boksie. Młoda nie wiedziała, że planuję przyjechać, bo o tym nie rozmawiałyśmy.

Ucieszyła się tym bardziej, że nie będzie z tym sama. Biorąc pod uwagę, że dojedzie wieczorem, a pod jej domem właściwie nie ma miejsca do parkowania, nawet płatnego, są tylko takie dla mieszkańców – przeważnie o tej porze zajęte – miałaby dość trudną przeprawę z wniesieniem wszystkiego na swoje pierwsze piętro, w tym kota. A potem jeszcze musi gdzieś zaparkować. O bilet do parkowania dla mieszkańców dopiero wystąpi w urzędzie w najbliższych dniach.

Jutro rano z kolei ja mam ważne spotkanie w moim mieście, więc tylko u niej przenocuję i szybko wracam. Ale cieszę się bardzo, że zobaczę dziecko i trochę je wesprę. Chodzi chyba głównie o wsparcie emocjonalne i przytulenie na nową drogę życia, bo z całą resztą, czyli z materią to sobie już sama poradzi.

No to kwiatki na powitanie i przed 18 ruszam zatankować, dokupić coś na śniadanie i w drogę!

Kwiatki na powitanie Gosi

Kwiatki na powitanie Młodej

A tak przy okazji: miło, że jesteś i komentujesz, lajkujesz. Dziękuję za każdy komentarz.

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
jotka

Kwiatki na powitanie to zawsze miły gest, bo dom staje się domem tak naprawdę!

Ultra

Bratki są jadalne, więc uświetnią dania, które zaczną się uśmiechać do jedzących. Można pokroić płatki i utrzeć z miękkim masłem. Pięknie na chlebie takie masło wygląda i dobrze smakuje.Moje dzieci lubią też masło z rzeżuchą i czosnkiem z płatkami fiołków.
Zasyłam serdeczności

teatralna

juz napisałam u siebie w kometarzu, że jesteś mega obrotną kobietą i podziwiam. Jasne, że wsparcie emocjonalne, duchowe to podstawa na nowej drodze wszędzie, w domu i w pracy. Udanego spotkania Iw )))

PIKanalia

no tak, wnieść kota na pierwsze piętro to najtrudniejsza przeprawa… co to za rasa?… tygrys bengalski?… LOL…
p.jzns 🙂

Annette ;-)

Kwiaty przepiękne, a córce niech się dobrze mieszka i pracuje. Pozdrawiam 🙂

10
0
Would love your thoughts, please comment.x