Blog

Pierwszy odcinek podcastu – Jak się dobrze dobrać?

15 kwietnia 2024

Jeśli masz dziś wolne 25 minut, to zapraszam ma mój pierwszy odcinek podcastu.

Tutaj podaję link i życzę Ci dobrego flow. Kliknij w zdjęcie, żeby odsłuchać:

Albo w LINK do PODCASTU.

Można też kliknąć w pole poniżej i tutaj wysłuchać. 


Uściski!

Wysłuchałam tego pięć razy i dopiero za piątym usłyszałam o ludziach, którzy mają wszystkie cztery nogi :))))

To z przejęcia, wybaczcie, następnym razem podzielę kończyny na nogi i ręce :))))))


IW

 

PS – WAŻNE PYTANIE!

Kochani, bardzo Wam dziękuję za feedback, że niektórzy z Was nie mogą odsłuchać tu z poziomu bloga, chociaż myślałam, że to najprostsze rozwiązanie i każdy w ten sposób będzie miał dostęp.

Dajcie znać, czy spróbowaliście naciskając play na tym zielonym polu?

Subscribe
Powiadom o
guest
38 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
MaB

Iwonko gratulacje! Już zabieram się do słuchania!

MaB

Bardzo fajnie to wyszło. Będę czekać na następne odcinki. Idziesz w jasną stronę! Pozdrawiam!🤗

jotka

Bardzo przyjemnie się Ciebie słucha, musze jeszcze raz odsłuchać uważniej, byłam na szybko ciekawa, w dodatku miałam gościa i dopiero teraz zajrzałam do Ciebie.
Gratulacje, już się cieszę na kolejny odcinek!

jotka

Wszystkie twoje refleksje mogłyby być moimi, zawsze powtarzam tez, że w związku dwojga najważniejsza jest przyjaźń, bo gdy upływa wiele lat, to przyjaźń przetrwa wszystko.
W relacjach wyczuwamy się nawzajem i jakaś tam chemia działa, bo z niektórymi dogadujemy się od pierwszego spotkania, a inni działają na nas jak płachta na byka.
Poczucie humoru jest istotne, unikam ludzi bez dystansu do siebie, życie jest dość trudne, by wszystko wokół brać poważnie.
Buziaki:-)

Nitager

No cóż, znowu ta czarna skrzynka i zawarte w niej krasnoludki czegoś ode mnie chciały. Jakiegoś logowania się do czegoś, o czym nie mam pojęcia. Pozostaje mi uwierzyć Ci na słowo, że to fajne. A przy okazji, co to jest ten podcast?

Nitager

Działa! Idę posłuchać.

Jael

25 minut to cały czas jaki mam na blogosferę przy porannej kawie w tygodniu. 🤦‍♀️
Dzisiaj (sobota) zaraz wychodzę do pracy na cały dzień, a jutro grafik napięty jak baranie jaja. Może rób pięciominutowe odcinki. 😆

Jael

Znalazłam lukę w niedzieli. Ale nie mogę odsłuchać, bo nie mam dostępu. o_o

Jael

Działa. Tylko teraz znowu czasu tyle nie mam. 🤦‍♀️ Ogarnę jakoś…

JoAnna

Super, zaraz odsłucham.

JoAnna

Nie lubię zupy pomidorowej. Odsłuchałam bez konta, ale zamierzam je sobie założyć, bardzo podoba mi się Twój głos, naprawdę – piękny i kobiecy. Moc pozdrowień, dużo dobra na nowy tydzień.

teatralna

🙂

PKanalia

taki trójkącik skierowany czubkiem w lewo lub prawo stosowany był już w czasach magnetofonów kasetowych, jeszcze przed wynalezieniem neta, a jego znaczenie jest chyba raczej jasne? 😀
podobało mi się, ale merytorycznie się się nie wypowiem, bo temat rzeka, do tego w piątek rwałem zęba, jeszcze nie do końca doszedłem do pełnej homeostazy, a niefajnymi wibracjami to ja się z Tobą dzielić nie chcę…
p.jzns 🙂

PKanalia

samego bólu raczej było niewiele, nawet prochy nie były potrzebne, to raczej organizm zareagował osłabieniem, bo przerzucił siły na gojenie rany i zażyczył sobie dużo spania, a mało aktywności ogólnych… za to zmienił znaczenie podwójny trójkącik: kiedyś to było przewijanie, a teraz mechanizm przerzuca do następnego utworu lub filmu, jak jeszcze niedawno tępych trójkach, czy teraz w telefonie 🙂

Renata

Kręci się i nie ładuje. Najlepiej wrzucić na YT, ja tam właśnie słucham podcastów

Renata

Jeszcze dodam dla pewności, że oczywiście klikałam w odpowiednią strzałkę;)
Pozdrawiam

Ania

Oczywiście poslucha., bo ciekawa jestem 🙂 pozdrawiam serdecznie 🙂

Świechna

Dlaczego ludzie wybierają sobie kogoś „na życie”? Jak powiedziałaś, dawniej było mniej swobody (tradycja, ekonomia), dzisiaj są to powody biologiczne i geograficzne. Wybieramy tych, którzy nas chcą i są obok, a drajw jest biologiczny: albo chcemy uprawiać seks, albo pili nas, żeby mieć dzieci. Tzn. wybieramy na zasadzie „pierwszy lepszy”, a żeby nie było tak prostacko, opakowujemy to w słowo „miłość” i brednie o „docieraniu się” i „nikt nie jest idealny” (ostatnio z obserwowanych zniknął mi kolejny blog dziewczyny, która wzięła sobie faceta z dupy, byle był i byle była ciąża, bo wszystkie koleżanki mają dzieci; w naszej cywilizacji przebudzenie… Czytaj więcej »

Jacek

Wysłuchałem-nota bene, jest to pierwszy „prywatny” podcast, jaki słuchałem w życiu. Bardzo ciekawy. Mógłbym napisać bardzo dużo komentarzy i spostrzeżeń, ale po prostu nie mam czasu. Może więc skupię się na jednym temacie. W 1992 roku dr John Gottman przeprowadził badanie par, w przypadku których był w stanie przewidzieć, które z nich ostatecznie się rozwiodą, z dokładnością do 93,6%. Po zapoznaniu się z jego pracą, zacząłem obserwować pary, pojawiające się w moim biurze. Oczywiście, moje obserwacje były niezmiernie ograniczone po wieloma względami, niemniej jednak często od razu rozpoznawałem cechy, na które zwracał uwagę doktor Gottman, przewidując rozwód. Okazało się, że… Czytaj więcej »

Jacek

Zgadzam się z „czterema jeźdźcami Apokalipsy” oraz brakiem szacunku.

Zauważyłem też, że często dużym powodem problemów w związkach (i to nie tylko małżeńskich) jest kompletna odmienność wartości i celów. Ileż to razy widziałem, że on chciałby iść absolutnie w lewo, a ona nawet o tym nie chce myśleć, tylko w prawo: nie ma nic złego w pójściu w jakimkolwiek kierunku, oba są właściwe, ale jeżeli non-stop będą natrafiali na tego rodzaju sytuacje, to daleko nie pojadą…

Powodzenia w podcastach i blogowaniu!

38
0
Would love your thoughts, please comment.x